Jdi na obsah Jdi na menu
 

Simpsonovi

19. 11. 2011

 

 

HOMER JAY SIMPSON

 

 
Narozen 12. května 1952.
Homer Jay Simspon má 39 let, 110 kilogramů,182 cm,modré oči, velmi vysoký cholesterol a bydlí v ulici Evegreen terrace 742 Springfield NT 49007. Se svou nadváhou už kolikrát něco dělal, ale vždy neúspěšně.Jeho míry jsou 05-12-56. Když se jeho špeky roztočí, přestanou až za pár hodin. Homer byl několikrát v dětství hubený a pak zase tlustý. Zde se mužete předsvěčit :
 
Houmer neměl lehký život. Jeho matka utíkala před zákonem kvůli době hippies a vychovával ho jeho otec, který moc dobrý táta zrovna nebyl. Vychovávala ho spíš televize než jeho otec.
Jeho nejoblíbenější lahůdky jsou vepřový steak,jelito,čokoláda,krusty burger,zmrzlina s polevou,slaninu,kotlety,jehněčí maso a plno jiných vybraných tučných jídel. Ale ze všeho nejvíce má rád donuty, což jsou kulaté koláčky s polevou.
Homerovy dala druhé jméno matka Mona. Mona byla hippiesačka a z toho vyplívá jeho druhé jméno Jay, protože Jay je hippiesácký jméno. 
Homer je má také velmi nízkou inteligenci. A to až dvakrát podprůmernou. Proč? Za prvé za to můžou Simpsonovské geny. U chromozomů Y (muži) se jevý inteligence velmi nízká (Homer,Bart,Abe...). Ale u chromozomů X (ženy) Simpsonovských genů se to jevý naopak (Líza, Maggie,Marge...). A za druhé když bylo Homerovy šest let (na výše uvedeném obrázku je to obrázek 9) tak si zkoušel do nosu strčit 16 pastelek. Ku podivu se do malému Houmiemu (čteme Houmímu) podařilo. Houmie pak kýchl a pastelky vypadly z nosu a Houmie řekl "Hmmm, snad jsou venku všechny....". Ale Houmie se mýlil - tmavě modrou pastelku si zarazil tak daleko, až se mu zarazila v mozku. A dozvěděl se to až ve 32 letech. Homerovu hlavu doktoři rentgenovali alespoň stokrát, ale doktor Dlaha, což je rodiný lékař, vždy držel palec na té pastelce, takže to neviděli. Lízu mrzelo že má tátu antiinteligenta a Homera zase mrzelo že to Lízu mrzí a tak si ji u odborníků nechal vyndat. Homer byl v tu chvíli knihomol, antihlupák,básník,scénárista a spisovatel. Ale to přece není pravý Homer, který se cpal donutama a smál se blbostem. A proto se Homer sebral a u ilegálního plastika Vočka Szyslaka si nechal do mozku zarazit tutéž tmavě modrou pastelku. 
 
 
Rodina : Matka Mona,táta Abe,žena Marge,děti Bart,Hugo,Líza a Bart,sourozenci Herb a Abbie
Homer také hrozně rád pije pivo Duff. Denodenně chodí k Vočkovy na jedno, ale pak se z toho stane nejmíň deset piv. 
Homer pracuje v místní atomové elektrárně jako bezpečnostní technik v sektoru 7G. Ale místo práce spí, nebo když zrovna nespí tak se láduje donutama. Když někdo přijde k  jeho pracovnímu sektrou, dělá že pracuje. 
Je to hrozný lenoch.  Kdybychom měli udělat Homerův život v procentním přehledu, bylo by to asi takhle :
 
Pivo =                    25%
Spánek =              12,5%
Rodina =               0,5%
Sex a milování =  15%  
Donuty a jídlo =   12%
Ano =                     5%
Ne =                       7%
TV =                        12%
 
Je to hrozný vztekloun. Když si z něho Bart dělá srandu, tak se Homer naštve, zaburácí "Ty jeden mrňavej !!!!!" a začne Barta skrtit. Bart si jednou vymysles svůj komiks, který nazval Táta Pruďas a hlavní postava byl Homer a neustále se vztekal a vše ničil. Mělo to velký úspěch, ale firma která to podporovala, zkrachovala.
 
úryvek z filmu táta pruďas                                               trest pro Barta
Homer
 
Homer Simpson vystřídal snad všechny profese, co existují. Byl například Santa,číšník,superhrdina,několikanásobný herec, hlídač ve vězení,kadeřník,manažer,doboval Poochieho,pivní baron,sluha,pošťák,hasič,ohnivý salamander a mnoho,mnoho dalších.
Jeho přátelé jsou Carl Carlson,Lenny Leonard,Barney Gumble,Vočko Szyslak,Sam,Larry a šéf Wiggum.
Jeho neprátelé jsou Ned Flanders Jr. a Frank Grimes Jr.
Homer nikdy není své ženě Marge nevěrný, ikdyž se s Marge několikrát pohádal, nikdy ji neopustil. Své rodině leze někdy na nervy. Ale pro rodinu by udělal vše.
Obohatil i oxfordský slovník svoji slavnou hláško, kterou říká, když udělal něco, co nemusel -  D´oh !
Když byl Homer mladý, tak měl plno hnědých vlasů, ale vždy, když byla Marge těhotná (3x) si vytrhl velkou kupu vlasů a tak mu potom zbyly jen pár (okolo čtyř vlasů).
Zajímavé také je, že když jela celá rodina Simsponových na výlet, tak se chtělo dědovy Abeovy na záchod. Ale Homer to taťkovy zakázal a Abemu praslkla jedna ledvina. A Homer proto jednu taťkovy daroval. Má tímpádem jen jednu ledvinu.
Homer trpí Arachnofóbií - stachu z pavouků. Jeho oblíbená místa jsou Kwik-E-Mart kde si kupuje roky staré párečky,Bar u Vočka kde nasává alkohol a v jeho domě - gauč před televizí kde jí,pije,dívá se na televizy,spí nebo odpočívá.
Homer zažil něco nepěkného v dětství. Když byl malý, tak si šel s Carlem a Lennym zaplavat do lomu, kde ale nebyla voda. Carla a Lennyho to teda nebavilo a nechali Homera v lomu samotného. Na konci lomu byla veliká zacpaná roura. Malý Houmie šel k rouře a vyndal zacpávající bláto z roury a najednou se na něj vyvalilo plno vody. Ale to není ono. Když nam tak seděl a valila se na něj voda, tak až přestala téci, zjistil, že mu voda přivallila do klína mrtvolu. Malý Houmie se tak lekl, až začal brečet. Hrozné, vidět mrtvolu už ve dvanácti letech že? 

 


 

MARJORIE JACQUELINCE SIMSPONOVÁ (BOUVIEROVÁ)

Narozena 1. listopadu 1954.
Marge Simposonvá se před svatbou s Homerem jmenovala Bouvierová podle táty Clancyho a podle matky Jacquelince, podle které má i druhé jméno. 
Má 34 let a je na mateřské, protože má dítě Maggie. Její výška je 259 cm (i s vlasy). Barva vlasů je modrá č. 56. Její oblíbený zpěvák je Tom Jones. Marge neumí říct NE, protože to říkala neustále svým sestrám Selmě a Patty a oni ji zato nacpaly do domečku pro panenky. Její nejoblíbenější časopisy jsou Sponge a Vacuum.
Ve svým velkých objemných vlasech  již našla kočku Sněhulku, Maggie, sklenici s Vánočními úspory,šekovou knížku nebo fotku s Lennym. Má hnědé oči jako oříšek.
Marge se zúčastnila plno dobročiných akcí ve Springfieldu, protože chce změnit svět k lepšímu. Marge je typická žena v domácnosti. Bez řečí všem vaří,uklízí,pere a umývá nádobí. Prostě se stará o domácnost jak nejvíce může. V roli matky je také výborná, ale z pohledu Maggie se sama obleče a přebalí.
 
 
Ikdyž je Marge na mateřské, zkoušela si rozjet i vlastní kariéry. Například byla prodejce preclíků,servírk,učtelka na základní škole kam chodí Bart,učitelkou malířství,pekařkou,makléřkou,policajkou,prodavačkou nemovitostí,pracovnice v jaderné elektrárně,herečka...
Má velký strach z výšek a z létání.
Marge je rozená malířka i když se malířství věnovala jen v několika dílech. K profesionální výuce ji naučil Pan profesor Lombardo. Margin pěvecký idol kromě Toma Jonese je i ex-beatles Ringo Star a tak se Marge rozhodla, že Ringa Stara namaluje a pošle ho přímo právě Ringu Starovy. Ringo měl tolik práce s otevíráním dopisů, že obraz od Marge poprvé vzal do ruky až za 30 let. Má na to ale velký talent. Kromě malířství také ráda háčkuje, vyšívá a také ráda vaří a uklízí.
Její časté hlášky je mručení - jako symbol nečeho špatného,nebo že s něčím nesouhlasí
Marge velmi oblíbená žena. Hlavně je oblíbená mezi pořádnými chlapisky. Plno mužů to na ni zkoušelo, ale svému muži Homerovy je stále věrná. Má hodně kamarádek. Zejména její nejlepší kamarádka je Ruth Powersová, se kterou si hodně užila.
Čas tráví počítáním kukuřičným klasů v kuchyni na zácloně nebo luxováním v co nekratším čase.
 
Description: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/0/0b/Marge_Simpson.png/220px-Marge_Simpson.png
 
Rodina : Máma Jackie,táta Clancy,teta Gladys,muž Homer,děti Bart,Hugo,Líza a Maggie
Marge měla v mládí menší kupku dávnách lásek. Mezi její velké ex-milence patří hlavně Artie Ziff, který je nadupaný penězy a šáhl Marge na poprsí. Dále Jacques Brunswick - profesionál v bowlingu nebo Bobby Sherman.
Zajímavé je, že velké sblížení mezi Marge a Homerem nastalo až na střední škole, ale přitom si dali pusu už mnohem dřív. V díle Takový jsme nebyli ,když bylo Homerovy 10 let a Marge 8 let, dal Abe Homera do tábora pro chudé děti, kde se poprvé potkal také s Carlem a Lennym nebo s Vočkem. Když měli pionýrský úkol mýt nádobý na protější táboře přes jezero - Lap chlapa. V kuchyni byly tři pozice - sestřít jídlo,umýt a třetí utřít a dát do čistého nádobý pro další použití. Homer byl u setření jídla a k němu chodily všechny nádobý. V tom mu přišel talíř, kde byli i rovnátka...A odněkud seshora se ozvalo "ach! moje rovnátka!" a Homer řekl "mám je!" a tak si domluvili rande u dívčího tábora. Samosřejmě desetiletý Homer nevěděl že to je Marge, s kterou se zase za 15 let poznají. Večer se sešli u jezera a po chvíli oba neodolali a začali se líbat. Když už bylo pozdě, domluvili se zase na zítřek. Když Homer šel do tábora, díval se pořád za Marge a nevšiml si, že do přímo do propasti s jezerem. Homer spadl do jezera a ráno se probudil celý mokrý a otrhaný někde na pevnině. Celou noc někde plaval až k ---- tábor Špeky dolů??? Ano, Homer doplaval k sousedícímu táboru pro tlouštíky. Hned se ho ujal instruktor a Homer celou dobu cvičil společně se šerifem Wiggumem,starostou Quimbym nebo s Komiksákem. Neměl šanci na útěk. Celou noc cvičil a Marge zatím čekala celou noc na Homera u toho místa, kde byli tehdejší večer. Homer ale z tábora utekl. Ale Marge byla hrozně smutná a tak si pro něj přijla její matka Jackie. Homer přijel asi 5 min. po odjezdu Marge a tím byl jejich vztah ukončen. Ale za 15 let se zase potkali tentokrát na Springfieldské střední škole, kde se do sebe opět zamilovali. A to bylo konečné. Pak se vzali a měli čtyři děti : Barta,Lízu,Huga a Maggie. 
 
 
 

 
 
Batholomew Jay Simspon 
 
Narozen 1. dubna 1979.
Bart se měl původně jmenovat Mort Simspon, ale pak si to Marge a Homer rozmysleli a tali mu jméno Bartholomew Jay. 
Bart je desetiletý rošťák, který když  ho Marge  čekala, omylem zhltla kapinku alkoholu a tím se z něho stal malý ďábel = (zde je k tomu video) = 
 
 
Má 91 centimetrů.
Bartovy rád jezdí na skateu,dívá se na TV,vtípky nebo spejování. Rád také volá do Vočkovy taverny, kde se ptá, jetli tam není ......... a Vočko se vždy naštve, jelikož jsou to většinou vulkární nebo vtipné fráze.
Bartův idol je bezesporu šáša Krusty, kterého už několikrát zachránil před kriminálníkem Levákem Bobem. I tak si ho ale šáša někdy nepamatuje.
Jeho nejlepším přítelem je Millhouse van Houten, kterého využívá jako posluhovače.
 
Bart Simpson.png
Naopak jeho nepřítelem je ředitel Skinner, ze kterého si také dělá srandu. Každý den proto bývá po škole a píše na tabuli nějaký trest.
Bart je proslulý sprejař. Když něco vyvede, podepíše se jako El Barto. Lidé tvrdí, že Bart je někdy nejhledanější osoba hned po El Bartovy, ale přitom to je on.
 
El Barto.jpg
jak podle občanů vypadá zhruba El Barto...
 
Kromě El Barta si Bart vymyslel hrdinu podle svého charakteru - Bartman. Oblíká se do modrého obleku a když je někde něco nekalého, vezme si prak a v roli Bartmana jde "do akce".
 
Bartman.png
Bartman
 
Jeho hlášky jsou Aj Caramba - něco jako týjo! a polib mi šos.
Chodí do 4. třídy a trdiční známky jsou 5. Málem vždy propadl, ale vždy se nějak doučil a zvládl to. Jednou propadl do Líziny třídy, ale pak ho zase přesunuli do té původní. Bart je prostě typickej pětkař, který do učivo vždy nějak zvládne.
Bart má celý pokoj z Krustyho výrobků - Krustyho peřina,polštář,budík,telefon,pižamo,plakáty na stěně,obraz a to nemluvím o mluvících hraček. Ke snídani jí Krustyho óčka což jsou lupínky s mlékem.
Jeho oblíbený seriál je Itchy a Scratchy, který vysílají v Krustyho pořadu. Má od nich také nějaké hračky a plakáty.
Jeho úhlavním nepřítelem je Levák Bob a celá jeho rodina (Cecil,Robert St.,Francesca,Paní Underdunkováa Gino). Levík Bob se ho neustále pokouší zabýt a posílá mu výhružné dopisy s nápisem ZABIJU TĚ (!). Vždy si ale s Bobem poradí a převede ho s jeho rošťáckými nápady.
Jeho první slovo bylo Aj Karamba. Viděl totiž asi ve 2-3 letech jak se Homer a Marge milují a tak řekl "Aj Karamba !".
Krom šáši Krustyho má rád Lance Murdoka a Ronnyho Becka, který je čtyřnásobný vítež v motokárách a osobně mu předal trofej.
Když šel s Lízou rybařit, chytil tří-okou rybu Blinky, která vznikla díky toxickému odpadu z jaderné elektrárny.
Objevil kometu, kterou pojmenoval Bartova kometa - díl Bartova kometa
Když měl hrát v Krustyho show, ve vysílání to zkazil a zhodil vázu a řekl "Já to nebyl !" Na lidi to zapůsobylo a tím se stal  oblíbeným "Já to nebyl" chlapcem.
Moderoval dětský pořad Kidz Newz, ketrý moderoval společně s Lízou. Vždy vybíraj tzv. Bartova člověka, o kterém udělali reportáž.
Dal dohormady Krustyho s jeho otcem rabínem.
Hrozně rád čte komiksy. Nejvíce čte radioaktivního muže.
Bart je školní šašek,který je mezi dětmi ve škole oblíbený.
Rodina : máma Marge,táta Homer,sourozenci Líza,Hugo a Maggie
 
Jeho jméno je odvozeno od anglického slova brat = spratek.
Jeho mudoucí profese je bagrista nebo demoliční dělník, zato co jeho sestra bude presidentkou USA.
Bart má i identické dvojče - Huga. Kromě dvojčat to byli i siamská dvojčata. Jelikož Hugo Barta kousal, tak je oddělily ale pak se zjistilo, že to byl Bart, který kousal své dvojče.
Když psal podrobovací test pro výběr povolání vybralo mu policaj ale v záloze měl tulák.
 
 Bart v budoucnosti
 
 

 
 
Líza Marie Simpsonová
 
Narozena 9. května 1981.
Líza má 8 let,měří 92 cm,chodí do 2. třídy základní školy a její idolové jsou Murphy Krvavá dáseň (je mrtvý) a učitel hudebky Dewey Largo.
Líza je buddhistka, ale stejně jako její celá rodina, kteří josu křesťani slavý Vánoce a chodí do kostela, jelikož to má jako buddhistka dovolené.
 
Lisa Simpson2.png
Líza hraje na tenorový saxofon a jde jí to moc dobře.
Kromě buddhistky je Líza vegetariánka a proto nejí žádné maso, ikdyž její rodina se jím láduje k nenažrání. 
Je to velká šprtka a proto má známky za 1. Jen opravdu víjmečně má 1 s malým mínus.
Ve starších dílech byla větší šprtka než v dílech okolo 20 série. Nejradši by ve škole bydlela a vůbec neodcházela jak kvůli vůni učení, tak kvůli knihovně. 
Její nejlepší kamarádka je Janey Powellová, které je na 100% věrná a svěří se s ní s každým tajemstvím. Ale Líza má plno jiných kamarádek : Sherri a Terri...
Stala se Malou Miss Springfield,hrála v Apuově footballovým teamu,zúčastnila se celoamerické soutěže v hláskování, kde skončila na 2. místě,navrhla panenku Líza lví srdce,s Bartem moderovala pořad Kidz Newz a v budoucnu bude Prezidentka spojených států.
Rodina : táta Homer,máma Marge,sourozenci Bart,Hugo a Maggie,prarodiče Abe a Mona,Clancy a Jackie
Zajímá se o ekologii a recykluje odpad kvůli budoucímu eko-životu.
Její oblíbené LP je Birth of the cool od Milese Davise.
Její IQ je 156.
Když psala podroobvací test k výběru povolání, počítač jí vybral hospodyně.
Ráda se zabývý historickými, filozofyckými nebo vědeckými problémy.
Hrozně zbožňuje poníky. Nejradši by ho viděla pod stromečkem. Jednou měla poníka Princeznu, ale jelikož by se Homer s Marge vůbec nedoplatili (500$ týdně jen za jídlo - což je cca 9.500 kč) tak jí museli prodat (už i koupě byla 1 000 000$ - 19 000 000 kč).
Chodila s Millhousem,Ralphem a s Nelsonem.
 
Její první slovo bylo Bart. 
Její nepřátel je Alison Taylorová a z části Alex Whitney.
Je pro práva koní,delší školní docházku a horuje pro světový mír.
Líza čte jako středoškolák a miluje dějepis. Je proti dnu mlácení.
Napsala řadu kvalitních a extra-dlouhých esejí - jeden pro její výhru vyhrál výlet do Washingtonu D.S.
Oblíbený seriál v TV je Itchy a Scratchy. Je členka několika desítek kroužků.
 
 
 

 
 
Margaret "Maggie" Simpsonová
 
Narozena 16. června 1988
Maggie je 1 rok a je to typické batole s dudlíkem v puse. V ůodní scéně stojí 486.52$ což je v přepočtu 9 244 kč (9 243 kč a 88 haléřů). Měří 60 cm a na svět přišla úplně náhodou.
Její nejoblíbenější hračka je medvídek pana Burnse Bobo. Její první slovo bylo táta, když jí Homer říkal, aby mluvila co nejpozději, portože když děti mluví, tak odmlouvají.
Maggie dokáže střílet ze zbraní, zachránila Homera před mafií,perfektně umí hrát na saxofon stejně jako její sestra Líza,umí řídit auto...
Postřelila pana Burnse, když se jí snažil vzít lízátko.
 
 
Její úhlavní nepřítel je Gerald Samson což je mimino se srostlým černým obočím. Vtipné je, že v budoucnosti se spolu vezmou a budou spolu mít dcerku Maggie mladší.
Nějaký čau působyla u Flandersů kvůli Sociální péči.
Její velmi oblíbená kazeta je Vánoce ve Zvonečkově což je díl z malých veselých Elfíků.
Její kamarádi je Vočko ale hlavně televize - Líza a Bart se hádali, koho má Maggie radši a tak se jí zeptali a Maggie si nevybrala ani jednoho a obejmula TV.
Nejraději cucá svůj dudlík, který stojí 1 000 000$  - 19 000 000 kč.
Ke snídani má nejradši pěkně propečené toasty od maminky.
Z hracích kostek pro děti sestavý rovnici E = MC2 
 
 
 

 
 
Hugo Simspon
 
Narozen 1. dubna 1979.
Hugo je méně známé Bartovo dvojče. Ano, Bart má dvojče a to ještě k tomu siamské. Marge se narodili dvojčata. Pojmenovala je Hugo a Bart (původně plánovala Mort). Hugo ale byl hyperaktivní a neustále své dvojče kousal a Marge se to nelíbylo a tak Marge řekla že Huga kojit nebude. Dr. Dlaha, který byl při porodu, Huga a Barta od sebe oddělil a Huga pak chvíli vychovávala ale pak ho zavřela pod zámek na půdu a jednou za týden mu Marge nosila na půdu kýbl ryb. 
 
Hugo simpson1.JPG
Samozřejmě jeho sourozenci Bart Líza a Maggie o tom nic nevěděli, ale ve Speciálním čarodějnickkém díle VII něco hrozně dupalo na půdě a tak šli sourozenci na půdu kde spatřili Huga. Marge a Homer byli nešťastní že Bart, Maggie a Líza zjistili skrytou pravdu. Hugo měl ale jizvu od oddělení na pravé straně a ten co byl zlobyvé dvojče měl jizvu na levé! Bart byl tedy to zlé dvojče. A tak zavřeli na půdu Barta. Ale další díl nebyli po Hugovi ani stopy a Bart byl zase normálně mezi nimi.
Hugo se objevil právě jen v sedmém speciálním čarodějnickém díle.
 

 
 
Selma Bouvierová 
 
Narozena dvě minuty po své sestře.
Selma je sestra Marge a Patty. Má asi 42 let a narozdíl od své sestřičky se více pouští do sexuálních vztahů. Selma je heterosexuál a měla už spousty mužů.
Ne nejstarší ze sourozenců Bouvierových. Selma stejně jako její sestra nesnesitelně kouří. Jednou řekla (díl Takový jsme nebyli 15. série) že jak mohla vydržet 5 min. bez voňavé cigarety. 
 
Selma Bouvier.png
 
Selma pracuje v místní autoškole u výdeje řidičských průkazů.
Největší nepřítel je její švagr - Homer J. Simspon.
Selma má hrozně neoholené nohy,kuří oka na noze,chlupy v nose a smrdí od dehetu což je látka z cigaret a doutníků.
Její nejoblíbenější seriál v TV je MacGyver, kterého zbožnují a vykouří u něho alespoň 20 cigaret.  
Jak už bylo řečeno, Selma měla hodně milenců, ale s žádným z nich neporodila dítě : Levák Bob (ten, co chce zabýt Barta),Lionel Hutz (právník), Troy McClure (herec), Pan Anderson, Homer Simspon a Tlustý Tony.
Možná si říkate "Prohoba, Homer Simspon?, že by sem ilovala s Homerem Jay Simpsonem ?!". Je to trochu jinak jak si myslíte. Když selma zjistila, že nemůže mít děti a řekla to Marge, napadlo jí, že by mohl Homer darovat spermii a pak by mohla mít Selma dítě. Ale bylo to ještě trochu jinak. Řekli si, že to si to dítě Selma adoptuje. Jenže kde vzít zákoného otce? Marge Homerovy nic neříkala a Homer,Marge,Selma,Patty,Bart,Líza a Maggie jeli do Číny pro dítě. Marge to řekla Homerovy až v letadle a když mu to řekla, jako kdyby do něho blesk uhodil. Začal ječet a měl důvod. Jednak že vůbec bude dělat Selmě manžela a jednak, že bude muset pár dní se Selmou spát,držet se za ruce a jiné věci, aby to vypadalo, že jsou manželé. Jelikož Homer má ale dobré srdce,nakonec s tím souhlasil a vydali se do dětského domova pro malé děti. Vedla to tam Madame Wu, které měla na starost ty věci s adoptivací. Ze začátku to šlo hladce, Madame Wu dala Selmě malinké děťátko, které pojmenovala Ling. Pak se rychle sebrali a běželi přyč ale Madame Wu poznala, že to bylo rafinované přivlastnění dítěte. Madame Wu je přistihla a Selma začala plakat, že jí vezmou dítě. Madame Wu jí to tedy dovolila i s tím, že Homer nemusí být právoplatný otec Ling, že to bude prostě Selmino dítě, že nové přírustky musí být. Takže Selma má dítě a Bart,Líza,Hugo a Maggie mají sestřenku.
Rodina : máma Jackie,táta Clancy,sourozenci Bart,Líza,Hugo a Maggie,dítě Linga švagr Homer.
Její domácí mazlíček je leguán Jub-Jub (čteme Žab Žab).
 
 

 
 
Patricia Alvarine Bouvierová
 
Patricia Alvarine Bouvierová (zkráceně Patty) je mladší sestra rodiny Bouvierových.
Stejně jako Selma kouří a nikdy by s tím nepřestala. Její první vystupování bylo v díle Vánoce u Simpsonů. 
Její nejoblíbenější seriál v TV je MacGyver, kterého doslova "žere".
Je celá zarostlá chlupy, které si skoro vůbec neholý.
Nejlepší přítel je Selma a Marge.
 
Patty Bouvier1.png
 
Patty má 42 let a narodila se o dvě minuty dříve než sestra Selma.
Rodina : máma Jackie,otec Clancy,sestry Marge,Selma a bratr Arthur,neteře Líza a Maggie a synovci dvojčata Hugo a Bart.
 
 

 
 
Herbert Powell (Simpson)
 
Herbert "Herb" Powell je nevlastní bratr Homera Simpsona.
Stalo se to tak, že děda Abe jednou "zalumpačil" s jednou ženou z karnevalu. No a asi všichni víte co se stalo..... Narodi se kluk a jelikož se o něj ta ženská nemohla starat, dala ho Abeovi ale Abe se o něj také nemohl starat a tak ho Abe dal do Springfieldského dětského domova. Herba si adoptovala rodina. Do téhle hcvíle se Herb jmenoval Herbert Simpson. Adoptivní rodina se jmenovala Powellovi a tak dostal jméno Herbert Powell. Homer se to dozvěděl až ve 36-i letech. Homer totiž litoval, že nemá sourozence a tak se zeptal otce, jestli nemá nějakého vzdáleného sourozence a přece jenom má. Nevlastního bratra Herberta Powella. Abe zapoměl Homerovy říct, že si ho adoptovala Powellovic rodina a tímpádem ho poslal do dětského domova, kdem u řekli, že už je adoptovaný. Homer se proto proto pořádně začetl do telefoního seznamu a hledal... Bylo tam hodně Herbertů Powellů, ale žádný z nich nebyl jeho bratrem. Ale pozor! Ještě je na konci stránky natištěný jméno : Herbert P. Homer se zamyslel a řekl si, že by to mohl být Herbert Powell akorát s velkým "P" a tak zavolal. SLÁVA! Byl to on! Jeho nevlastní bratr Herbert. Herb byl hodný a chtěl poznat svého bratra a tak Rodinu Simsponových pozval k sobě do domu.
 
Herbert powell.png
 
Herb měl obrovské sídlo. Opravdu velké. Bydlel v Shelbyvillu.
Bratři se od sebe lišili jen s vlasy ale jinak byli ůplně stejní.
Rodina : táta Edward,máma Millani,sourozenci Coco,Wanda a Carla,nevlastní rodina Abe,Homer,Bart,Líza,Maggie,Marge
 
 
Herb a Homer
 
Herb pracoval jako podnikatel, ale jelikož ho Homer zrujnoval,je te%d bezdomovec a žije pod mostem.
 
Herbert Powell jako bezdomovec
 
 

 
 
Edward Powell
 
Edward Powell je adoptivní otec Herberta Powella - nevlastního bratra Homera.
Bohužel už je zesnulý.
 
Edpowell.png
podoba Edwarda Powella
 
 

 
Mililani Powellová (Oslerová)
 
Mililani Oslerová je žena Edwarda Powella.
Má tři dcery - Coco,Wandu a Carlu a adoptovala si Herba, protože nikdy neporodila kluka.
 
 

 
 
Coco, Wanda a Carla Powellovi
 
Jsou to čtyři dcery Edwarda a Mililani Powellovi.
Jejich adoptivní bratr je Herbert Powell.
 


 Bartholomew Jay Simspon ml.
 
Bart Simson mladší je syn Barta. Byl ukázán v budoucnosti Bartova staršího života.
Jeho matka je naznámá - řekněme Paní Simpsonová
Byl v dílu Bart propadá.
 

 
Abraham Jay Jedediah Simpson
 
Narozen 12. prosince 1927.
Říká se mu také děda Simspon nebo Abe.
Abe je otcem Homera. Když byl Homer malý, tak ho Abe vychoválal. Děda ale říká, že ho spíše vychovávala televize, on mu prý dával na zadek. Bydleli na ranči, kde v době 12. série už byla ruina a místo jezera tam bylo bláto,bahno,žáby,užovky a všelijaká vodní havěť. Abemu je okolo osmdesáti let a je to hrozný sklerotik. Ale na co má dobrého pamatováka, to jsou historky z mládí. Vždy když se ho na něco zeptá, naváže na odpověď nějakou historku,ale vždy v půlce usne a začne chrápat. Proč to dělá? Protože za svůj dlouhý život pobral tolik zkušeností, že jeho mozek to nemůže unést a tak své vzpomínky ventiluje do každého kolemjdoucího. Je hrozně senilní.
 
Abraham Simpson.png
 
Abe nesnáší krokodýli a je to důchodce. Žije v domově důchodců, ale někdy si Simpsonovi dědečka vezmou k sobě domů.
Jeho nejlepší přítel je Jasper Breadly, který rovněž bydlí v domově důchodců.
Děda je velký válečný veterán a bojoval v druhé světové válce.
Jeho oblíblíbený seriál je Matlock. Nenechá si ujít jediný díl.
Předtím pracoval v Krusty Burgeru a jako scénárista Itchyho a Scratchyho.
Je členem uzavřené sekty - Kameníků.
Sloužil také za války jako pilot letadlové lodi se svým bratrem Cyrusem.
Sloužil také na lodi PT 109 a na torpédoborci USS a bojoval i v Koreji a ve Vietnamu. Je to pilot samouk i matador.
Lhal Homerovi když byla jeho matka Mona pryč, protože utíkal před zákonem,že umřela,když byl v kině. Ale tak tomu není. Mona žije a několikrát se doma u Simpsonů ukázala.
Narodil se buď v Irsku nebo ve Skotsku (nemůže si vzpomenout) rodičům Yumně a Orvillovy.
Získal doktorát za nudnost.
Je jediným člověkem v Americe, co si dokáže sundat spodní prádlo, aniž by si svlékl kalhoty.
Zažil černošské nepokoje,čtvrťák, co tenkrát ještě něco znamenal a časy, kdy president USA Richard Nixon dával dětem na zadek den co den.
Procestoval Evropu, kde dělal Adolfu Hittlerovi striptýz, Asii, Jižní Ameriku a Austrálii.
Někdy, když odcházejí Homer a Marge někam sami, děda hlídá děti. Ikdyž to stejně dopadně, že děti hlídají dědu.
Chodil s Bea Simmonsovou, se kterou měl mít rande, ale jelikož Homer doslova trval, aby s něma jel do safari (a stejně dědovy Homer nevěřil, že má rande), musel Abe Homera poslechnout.
Když přijeli a Abe se hnal do domova důchodců, aby se Bea omluvil, Bea byla mrtvá. Zemřela prý na infarkt ale Abe věřil tomu, že to bylo zlomené srdce.
Když se Marge s Homerem vzali a Abe dal Homerovi peníze na dům v ulici Evegreen Terrace 724, asi za 14. dní ho Homer vyhnal právě do domova důchodců.
Abe nemá jednu ledvinu, jelikož mu Homer nechtěl zastavit na malou, když jeli autem na výlet. A tím Abeovi obě praskli a Homer mu jednu daroval.
Někdy si na sebe vezme červený klobouček, který koupil u Hermana, který mu řekl, že ho nosil Napoleon 14 dní před padnutím v bitvě Waterloo. Ale není tomu tak, protože Herman si to vymýšlí.
 
Homer Simpson
Abeův červený klobouček od Hermana
 
 
Mona Penelope Simpsonová (Olsenová)
 
Mona Simpsonová je matka Homera, která utíká před zákonem. Moně je 74 let a je velmi inteligentí a tolerantní žena. Pro svého synaby udělala cokoli, ale s Homerem se neměla šanci vidět. Proč?
 
 
V šedesátýchletech, kdy bylo Moně třicet let a kdy se jetště starala o malého Homieho (čteme Houmího) se děda Abe díval na televizy, kde byl fotbal a ve fotbale byl záběr na muže s velkýma kotletama. A v tu chvíli se Moně otevřel nový svět rebelie a hippies. Když se dozvěděla že se bude konat protest proti rozvoji virům a bakteriím, které vedl Charles Montgomery Burns (tenkrát ještě maldší a s kotletama). Burnse to nijak nevyvedlo z míry a tak se skupina hippies, kam už patřila i Mona, že vyrobí, velkou bombu naplněnou vzdušnými antibiotiky.
V noci se vloupali do laboratoře a spustili bombu a utekli. Za pár minut se bomba uvolnila a v laboratoři bylo plno plynných antibiotik a žraly všechny viry a bakterie. Když Burns šel rychle do laboratoře, cestou ho srazil splašený dav hippiesáků, kteřý běžěli do bezpečí. Mona si neuvědomila, že to je právě Burns a tak mu šla pomoci. Až pak si to uvědomila a to už si ji stačil identifikovat a šel na policii. Policie všude vyvěsila plakáty  s nápisem HLEDANÁ. Mona si vytvořila falešné průkazy, aby policie nepoznala že je to Mona P. Simpsonová. Přezdívala se jako Penelope Olsenová, Martha Stewartová, Anita Bonghitová, Mona Stevensová nebo Muddy Mae Sugginsová.
A to už opustila malého Homieho a Abe byl na něj sám.
V epizodě babička, kdy Homer předstíral že je mrtvý, aby nemusel dělat povinné práce, Homer zašel na hřbitov v pomníku s Andelem, jelikož Abe mu řekl, že tam leží Mona (to mu řekl, když byl ještě malý). Když odtrhal roští a trávu, která kryla parte, zjistil, že na náhrobku není napsané Mona Penelope Simpsonová - 36 let, nýbrž  Walt Whitman. 
Tím zjistil, že má hrob jinde. Když po hřbitově bloudil a hledal hrob své matky, viděl parte a hrob kde je napsané Homer J. Simpson.
Homer škobrtl a omylem spadl do hrobu a nad hrobem se najendou objevila ženská tvář. Homer hned poznal svou matku a Mona zase svého syna.
Homer tomu nechtěl věřit, ale když to Mona celé rodině vysvětlila, bylo jim vše jasné. Když se Homer dozvěděl, že na poště on ní leží nejmíň padesát palíčků a pošt, oba se vydali na poštu. A k té smůle tam byl Charles Montgomery Burn, který ji poznal a vyhlásil pátrání. FBI jí našla v domě, ale Mona uprchla s Homerem autem do západního Springfieldu, kde si pro Monu přijel hippiesácký autobus a Homer se s Monou rozloučil. Pro Homera to bylo smutné, ale zase je na matku hrdý, že je statečná.
V díle babička se ukázala pod mostem na vzkaz z novin, který Homerovy napsala a byla sproštěna žaloby z šedesátých let. Ale jelikož Charles M. Burns na Monu práskl, že se v návštěvních knihách v narodních parcích podepisovala jinými jmény, (což je trestní čin) musela být zatčena a vězeňským autobusem převezena do jiné věznice. Homer si ale na matku počíhal a na výstražnou tabuli napsal : Nasaďte si zimní gumy. Policie zastavila a Homer neslyšně pronikl do autobusu a policii ujel. 
Vězňům zastavili poněkud dál. Matka Homera přemlouvala, aby se zachránil, ale Homer chtěl zůstat s matkou. 
Matka dala tedy Homerovy jemný elektrický šok a na posteli u silnice ho vyhodila.
Autobus pak spadl ze skáůi do jezera a na jezero se svalila skalní lavina. Mona musela být mrtvá... Ale nebyla. Před pádem do jezera se zachytila o skalní větev a vyhoupla se nahoru na skálu. Autobus do jezera spadl prázdný. 
Všichni se ale mysleli, že je Mona mrtvá. Mona zase napsala Homerovy tuto novinu zase do novin, ale tohohle si už nikdo nevšiml.
Ale aby toho nebylo málo, ještě se v seriálu objevila do třetice, tentokrát naposled v díle Má matka Mona. Když se Simpsonovivaceli z nákupu, zjistili, že je doma babička Mona Simpsonová. Mona si chtěla s Homerem hrát, ale Homer ji nechtěl odpustit, že se neustále vytrácí a tak... Potom si to Homer v noci rozmyslel a namaloval jí obrázek. Když to měl hotové, šel dolů, kde odpočívala u krbu. Homer si myslel že spí. Ale nebylo tomu tak... Mona byla mrtvá...ale teď už doopravdy..... Babičku Monu spálili na popel a dali do urny. 
Homer zjistil, že před svou smrtí nahrála video. Když si ho pustili, zjistili, že na video natočila odkázání majetku. Bartovy odkázala švýcarský nůž, líze rebelský svět (pouze mentálně), Marge taštičku z konopí a Homerovy úkol - přesně ve tři hodiny má vylést na nejvišší bod Springfieldského národního parku což je nějaká hora (zřejmě Mt. Springfield) a na ní má rozptýlit popel ze spáleného těla. 
Homer to udělal a díky tomu. že prach se nasypal do reaktoru, zabránil vystřelení toxického odpadu do amazonského deštného pralesa.
Je smutné, že Mona Penelope Simsponová umřela, ale žít bude v každém z rodiny Simpsonů.
 
 
 
 
Kari Olsen
   
Kari je bratr Mony - strýc Homera. 
Kari zemřel v roce 1970 na rakovinu.
Rodina : rodiče Jay a Janet, sestra Mona a synovec Homer 
 
Jay Olsen
 
Otec Mony a Kariho je právě Jay Olsen.
Posledních pár let žil v Bostonu.
Rodina : manželka Janet, děti Mona a Kari, vnoučata Homer,Herb a Abbie.
 
Janet Olsenová
 
Je to máma Mony a Kariho. 
Je původem z Norska a její manžel je Jay Olsen, se kterým měla Monu a Kariho.
Zemřela v roce 1980 v Bostonu.
 
Abigail Winstonová
 
Abbie je nevlastní dcera Homera.
Abbie je 50 let a poprvé i naposledy byla viděna na letišti v Anglii, když byla rodina Simsponů na návštěvě v Anglii (díl 15x4 = obtěžoval jsem anglickou královnu). 
Její matka je Edwina Winstonová.
Když Abe zjistil, že to je jeho dcera, utekl do letadla a řekl "sejdeme se v nebi".
Abbie se chová jako Homer ikdyž je to chromozom X. Jak Doktorka Simpsonová řekla, že antiinteligence se projevuje jen u chromozomů Y (muži), může být Abbie nějakou vyjímkou.
 
Abbie.png
 
 
Edwina Winstonová
 
 Roku 1945, když byl Abe Simpson ve válce v Anglii, zamiloval se do jedné fešandy jménem Edwina. Jednou v noci si dali rande a toho večera se začali milovat. Z toho důsledku se narodila Abbie, což Abe nevěděl. Abe totiž musel další den hned ráno odjed do USA. Když se Abe v Londýně na letišti dozvěděl že má z důsledku milování z roku 1945 dceru, lekl se a utekl.
 
01182004185602-2-.jpg
Edwina na letišti v Londýně
Edwina (v levo) a Abe (v pravo) roku 1945 
 
 
 
Clancy Bouvier
 
Clancy Bouvier je táta Marge, Selmy a Patty. Stejně jako Selma a Patty je silný kuřák a to je možný důvod, jak asi Selma a Patty s kouřením začali.
Jelikož nemohl najít práci, byl letuška v letadle. Marge ho bohužel uviděla, hrozně začala plakat a z tohodle důvodu má strach z létání.
Po jistou dobu sloužil v námořním letectvu USA. Po odchodu z letectva se v roce 1951 ve věku 21 let oženil se ženou Jackie. 
Má 49 let a bohužel umřel na rakovinu plic v roce 1977.
Vyrůstal v chudé rodině, dokud si nevzal ženu Jackie.
 
Clancy.jpg
Clancy pár let před smrtí                                          Clancy jako letuška
 
 
Jacqueline Ingrid Bouvierová (Gurneyová)
 
Narozena 9. května 1930.
Má 80 let.
Jackie je matka Marge,Selmy a Patty. 
Má velmi kritický a pesimistický pohled na život, jen málo se usmívá.
Nemá tolik zlý pohled na svého zeťe Homera, jako Selma a Patty.
 
Jackie.gif
 
Má velmi slabé hlasivky a proto nemůže skoro mluvit. 
Když jí v roce 1977 zemřel manžel, chodila chvíli s C. M. Burnsem a s Abem Simpsonem, ale pak se rozhodla, že radši zůstane sama.
Když byla mladá, měla stejné vlasy jako Marge - tvar úlu, ale časem jí vlasy zšedivěli a stratili svůj původní tvar.
 
 
Gladys Gurneyová
 
Narozena roku 1889 a když zemřela, bylo jí 102 let.
Je to sestra Jackie a dcera Ferdinanda a Alvarine.
Když Gladys umřela, rodina Simpsonů přišla na její svatbu a Gladys před svou smrtí natočila na video závěť na kterou natočila citaci jednoho básníka a odkázala následující :
Marge odkázala chipsy ve tvaru známích osobností (Homer je pak snědl)
Jackie odkázala leguána Jub-Juba
Selmě a Patty odkázala staré pentle a tyto slova : "Nezůstaňtě sami jako já, založte rodinu - a to hned teď- teď - teď - teď!" 
 
Gladys.jpg 
 
Výskit - Selmina volba , 15. série.
Měla milence Jamese Atkinsona, ale ten jí umřel a tak zůstala sama i umřela sama.
 
Jonah "Jo-Jo" Bouvier
 
Jo-Jo je bratr Clancyho a syn Pépé a Bambi.
Je to také strýc Marge.
 
 
Chester Bouvier
 
Chester je bratr Clancyho a strýc Marge. Má 5 dětí a 5 vnoučat.
 
 
Charlene Bouvierová
 
Je to dcera Pépé a sestra Clancyho, Jo-Ja a Cheta.
Velmi kouří a velmi má kouření ráda.
 
Alfreda Bouvierová (DeLoux)
 
Je to žena Chestera. Je to také teta Marge a porodila 5 dětí.
 
Dorothé Bouvier
 
Dorothé je dcera Alfredy a Chestera.
 
Tootise Bouvierová
 
Je to dcera Alfredy a Cheta.
Má jednoho syna s neznámým mužem
 
Axel Bouvier
 
Axel je syn Tootise a neznámého muže.
 
Rowena Bouvierová
 
Je to dcera Cheta a Alfreda.
 
Alfreda Bouvierová mladší
 
Je to další dcera Chestera a Alfredy.
 
Pierre Bouvierová
 
Pierre je jediný syn Chestera a Alfredy
 
Dolly, Lolly, Holly a Polly
 
Jsou to neznámé vnučky Chestera Bouviera.
 
Cyrus Simpson
 
Cyrus je starší bratr Abea. Když spolu vyrostli, šli do 2. světové války k letectvu. Ale nešťastnou náhodou ho sestřelili číňani a cyrus havaroval na Tahiti. Věk se tipuje kolem 80/90 let.
Abe se k němu dostal až na staré kolena a odvezl ho na ostrov Santa. Cyrus má 15 manželek, se kterými se nikoli miluje.
 
55-2.png
 
 
Tyrone Simpson
 
Tyron je nejstarší z bratrů Abea. Má 95 let a dříve žil v Severní Takomi ve Springfieldu, ale pak se odstěhoval do Daytonu v Ohiu, kde teď žije. Tyron asi chce umřít, protože na svých 95. narozeninách Tyron říkal "Proč jsem neumřel dřív!"
Je ale možné, že umřel v tornádu.
 
Uncle Tyrone.jpg
 
Tyrone je velmi hořký a depresivní.
 
 
Chester Simpson
 
Chet Simpson je strýc Homera a je řediitelem zkrachovalé konzervárny krevet.
Soudě podle vzhledu má asi 50/60 let a je zřejmě nejmladší syn z bratrů Abea.
 
Great Uncle Chet.jpg
 
William Simpson
 
William "Bill" Simpson se narodil roku 1931 a je mu 80. Abe je o 15 let starší.
Je to komunista. 
 
 
Hubert Simpson
 
Hubert je zesnulý bratr Abea Simpsona.
Byl viděn v rakvi jako mrtví v krátkých scénkách.
 
Hubert.JPG
Hubert v rakvi 
 
 
Orville Jay Simpson

Je to bratr Abea a všech jeho bratrů. Za manželku má Yumu Simpsonovou. 
Narozen v Kanadě. Když byl velký, tak si v Kanadě vzal Yumua narodil se jí první syn Hubert a brzy poté o dva roky později syn Tyrone. O chvíli později se jí narodil syn Cyrus, pak Abe. Krátce po narození Abea omigrovali do Ameriky do New Yorku, kde žili v soše Svobody. Po několika letech byli nuceni se odstěhovat, protože se tam hromadily odpadky.
 
Orville.jpg
 
Odstěhovali se do Springfieldu. Tyrone se brzy poté odstěhoval do Daytonu v Ohiu, kde te'd žije. Ve Springfieldu se jim narodil už 5. syn -Bill. To už byli Abe a Cyrus velcí a tak šli do 2. světové války. Bill vyrostl a stal se komunistou. Během války měl s Yumou posdledního syna - Chestera. Za tu dobu Orville zestárl a zemřel krátce poté, co Mona Simpsonová poprvé opustila rodinu.
Byl také viděn v nebi, když Barta srazil mercedes doktora Dlahy (díl Bartova srážka s autem).
Je zajímavé, že vždy, když Homera někdo nějak podvedl, Homer někdy řekne : Byli jsme podvedeni jako O. J. Simpson (Iniciáli Orvilla Jay Simpsona).
 
 
 
Yuma Simpsonová (Hickmanová)
 
Yuma je žena Orvilla, kterou si manžel vzal v roce 1890.
Porodila celkem 6 synků. 
Pochází z Kanady a pak se přetěhovala do Ameriky do New Yourku, ale díky mnoha odpadků se přestěhovali do Springfieldu, Severní Takoma, kde také umřela.
 
Yuma Hickman.png
Yuma na mlada
Yuma v soše Svobody
 
 
Ezekiel Hickman 
 
Ezekile "Zeke" Hickman je bratr Yumi a syn Willarda a Theodory.
 
 
 
Ferdinand Gurney 
 
Je to otec Jackie což je máma Marge a Gladys.
Je to také manžel Alvarine.
 
 
Binota, Erlita a Twitta Simpsonovi
 
Jsou to sourozenci Orvilla a 3 dcery Oswalda a Edwiny ml.
 
Alvarine Ingrid Gurneyová (Bisqueová)
 
Alvarine Ingrid Gurneyová je žena Ferdinanda a matka Jackie a Gladys. Byla viděna v díle "Strach z létání" kde krmila malou Marge. 
I když nekouří, má nejchraplavější hlas z rodiny Gurney a Bouvier. Je téměř slepá.
 
200px-ABisque1.jpg
Marge (malá) krmí prababička Alvarine      Alvarine pár let před svou smrtí
 
 
Pépé Bouvier
 
Narozen roku 1900. Zesnul roku 1968.
Pépé je táta Clancyho Bouviera (táta Marge).
Má celkem 4 děti - Clancy, Chet, Charlene a Jonah.
Je to velmi náruživý kuřák.
 
 
Zemřel, když bylo Marge 13.
Margein je to děda.
 
 
Monique, Fifi, Lalique a Coquette Bouvierovi
 
Toto jsou čtyři sestry Pépé a dcery Anthonieho a Francoise.
 
 
Bambi Bouvierová (Petitbois)
 
Bambi je babička Marge a měla velké problémy s pitím - kupovala si alkohol a byla tedy alkoholik.
Své problémy s alkoholem skrývala a tím říkala že alkohol je rodinné dědictví. 
 
 
 
Willard Hickman
 
 
 Není o něm nic moc známo.
Vzal si Theodoru Hickmanovou a měli dvě děti : Yuma a Zeke.
 
35.jpg
 
 
Theodora Hickmanová (Hutshingová)
 
Theodora je manželka Willarda.
Pracovala jako zdravotní sestrička.
Měla dvě děti - syna Zeka a dceru Yumu, která je manželka Orvilla - táta Abea.
 
36.jpg
 
 
Oswald Simpson
 
Je to táta Orvilla a ostatních tří dcer.
Vypadá trochu jako Ave, ale samozřejmě už je mrtvý.
Vzal si ženu Edwinu Simpsonovou.
 
Datei:Oswald Simpson.png
 
Edwina "Šťastná" Simpsonová (Dinsdaleová)
 
Manželka Oswalda a porodila 4 děti - Orvilla, Bonitu, Erlitu a Twittu.
Pochází z Indie a je velmi silný kuřák.
Rodina :  rodiče Horatio a Edwina st., bratr Udell, manžel Oswald a děti Orville, Bonita, Erlita a Twitta.
 
Datei:'Happy' Dinsdale Simpson.png
 
Udell "Odvážný" Dinsdale
 
Je to bratr Edwiny mladší.
Je to švagr Oswalda a praprastrýc Homera.
 
 
 
Dulcine Simpsonová
 
Narozena 1827 - ?
Dulcine je sestra Oswalda a dcera Howlanda a Gabby.
 
 
 
 
Gaston Simpson
 
Gaston je bratr Oswalda a praprastrýček Homera.
Byl to klaun.
 
 
 
Hugo Simpson II
 
Hugo je dalším bratrem Oswalda synem Howlanda a Gabby.
Vypadá trochu jako Bart, akorát s býlím plnovousem.
 
 
Louis Simpson 
 
Je to bratr Oswalda.
Má 4 děti s manželkou Zorinou Ovadiou.
 
 
 
Zorina Ovadia
 
Zorina je manželka Louise a má 3 děti - Echardt, Bob a Twyla.
Je to prapraprateta Barta, Lízi, Huga a Maggie.
Je to pravděpodobně nějaká arabka.
 

Echardt, Robert a Twyla Simpsonovi
 
Jsou to děti Louise a Zoriny Ovadie.
Není o nich skoro nic známo.
 
Echardt Simpson
 
 
Henri Petitbois
 
Henri je táta Bambi, což je žena Pépé - táta Clancyho - táta Marge - žena Homera.
Jeho žena se jmenuje Marie.
 
 
Marie St. Prtitbois (Jacques)
 
Marie je žena Henriho a praprababička Marge.
Má jednu dceru - Bambi Bouvierová (Prtitbois).
 
Datei:Marie Bouvier.png
 
Anthonie Bouvier
 
Anthonie je táta Pépé a děda Clancyho a praděda Marge.
Stejně jako mnoho členů jeho rodiny je velmi silný kuřák.
Má 5 dětí.
 
Datei:Antoine Bouvier.png
Françoise Billout
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Illustration of Blood Difficulties

(AJelaglogs, 8. 10. 2018 6:16)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-moins-cher-lyon/

High Blood Urging - Hypertension

(AEvarorgangeap, 28. 7. 2018 23:35)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-femme-homme/

CHYBA

(ANONYM, 2. 7. 2013 12:06)

NEPÍŠE SE HOUMER ALE HOMER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Re: CHYBA

(ADELA, 25. 3. 2016 15:42)

kde je Houmer já to nikde nevidím

oznamuju

(adika, 25. 3. 2016 15:39)

nejde mi spustit video